Yoropen długopis niebieski

EX-BP8102-GBU

Nowość

Yoropen innowacyjny długopis dla prawo- i leworęcznych z ergonomicznym uchwytem.

Więcej informacji

Ten produkt nie jest już dostępny

30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej Informacji

YOROPEN EX został zaprojektowany z myślą o młodej generacji oraz osobach pracujących. Posiada atrakcyjny, nowoczesny wygląd oraz trójkątny ergonomiczny uchwyt.

Tradycyjny długopis długopis jest najważniejszym elementem wykorzystywanym przez człowieka w procesie uczenia się. Zawsze narzekamy na ból ręki, zarówno przy nauce jak i w pracy. Problemy te dotyczą zarówno dzieci jak i dorosłych!

Zdecydowaliśmy się podjąć wyzwanie i przezwyciężyć trudności, które stwarza tradycyjny długopis.

Konstrukcja tradycyjnego długopisu wymaga od użytkowników trzymania go ściśle. Ścisły chwyt stosowany przez znaczną ilość osób powoduje napięcia, skurcze w ręce i zmęczenie mięśni podczas pisania przez długi okres. Nawet przy zastosowaniu miękkiego lub trójkątnego uchwytu stworzonego w celu zmniejszenia napięć, charakterystyka tradycyjnych uchwytów wzmaga przeciążenia i prowadzi do napięć, zmęczeń i skurczów mięśni po długim okresie pisania.

Problemy związane z tradycyjnym długopisem:

Ból mięśni ręki – w tradycyjnym długopisie palec nie ma oparcia, napięcie związane z trzymaniem długopisu może powodować powstawanie pęcherzy, a nawet powodować bóle mięśni przez długi czas po zakończeniu pisania.

Nieprawidłowa postawa – ponieważ osoby piszące mogą przechylać głowę aby zobaczyć, co zostało już napisane. To zazwyczaj powoduje ból szyi i kręgosłupa.

Kiepska widoczność – palce zsuwają się na końcówkę długopisu i zasłaniają pole widzenia.

Problemy dla osób leworęcznych – ponieważ osoby leworęczne piszą od lewej do prawej, mogą rozmazywać napisany tekst, a ponadto nie widzą, tego co napisały.

“Yoropen” pozwala przezwyciężyć powyżej wymienione problemy związane z tradycyjnymi długopisami.

Cechy Yoropen

Unikalna konstrukcja Yoropen oferuje swobodny chwyt podczas pisania. Opatentowany kształt „Z” stwarza system oparcia dla palca, co pozwala na objęcie długopisu palcami, zmniejszając siłę potrzebną do utrzymania długopisu i pisania. Co więcej, nasz opatentowany „Luxury Grip” (uchwyt komfortowy) może być obracany i wyginany, aby umożliwić państwu znalezienie najwygodniejszego chwytu podczas pisania w preferowanej przez państwa pozycji.

Yoropen rozwiązuje poważny problem nieprawidłowej postawy spowodowanej uchwytem tradycyjnego długopisu, który prowadzi do zasłaniania pola widzenia strony. Konstrukcja w kształcie „Z” podnosi i oddala rękę od strony, więc mogą państwo w całości zobaczyć tekst pisany na stronie, a tym samym - poprawić swoją postawę.

Konstrukcja w kształcie „Z”, wraz z „Luxury Grip”, zapewnia naturalny chwyt, co w znacznym stopniu zmniejsza przeciążenia i napięcia, eliminując zmęczenie mięśni, skurcze i nieprawidłową postawę.

YOROPEN polecany jest przez Polskie Towarzystwo Dyslektyczne.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Yoropen długopis niebieski

Yoropen długopis niebieski

Yoropen innowacyjny długopis dla prawo- i leworęcznych z ergonomicznym uchwytem.

Napisz opinię