Lato na ulicy Czereśniowej. Zobacz większe

Lato na ulicy Czereśniowej.

Nowość

Kategoria wiekowa 3 +

Więcej informacji

Ten produkt nie jest już dostępny

34,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej Informacji

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo.

Letnia wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Nareszcie lato! Czereśnie już dojrzały, dzieci biegają boso po trawie, a sprzedawcy lodów mają ręce pełne roboty. Na ulicy Czereśniowej jak zawsze wiele się dzieje. Dokąd idą ci wszyscy ludzie z tajemniczymi pakunkami? Kto odnajdzie zgubione pingwiny? Co się stanie, gdy nadejdzie burza? Znajdź wszystkich bohaterów i śledź ich przygody na kolejnych stronach.

Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Historię każdego z nich można opowiedzieć na wiele różnych sposobów. Wyszukiwanie kolejnych postaci i tworzenie własnych opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie.

"Wiosna na ulicy Czereśniowej" i "Lato na ulicy Czereśniowej" otwierają polską edycję serii, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie ponad 500 000 egzemplarzy.

Rotraut Susanne Berner (ur. w 1948 r.) - jedna z najpopularniejszych i najwyżej cenionych niemieckich ilustratorek, graficzka, autorka książek obrazkowych dla dzieci i młodzieży. Zilustrowała około 80 tytułów, zaprojektowała ponad 800 okładek. Jest laureatką wielu prestiżowych wyróżnień, w tym specjalnej nagrody Deutscher Jugendliteraturpreis za całokształt twórczości. Trzykrotnie nominowano ją do nagrody im. Hansa Christiana Andersena.

Autor: Rotraut Susanne Berner

Wydawnictwo: Dwie Siostry

Oprawa: twarda

Format: 26x34 cm

Strony: 8

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lato na ulicy Czereśniowej.

Lato na ulicy Czereśniowej.

Kategoria wiekowa 3 +

Napisz opinię

Akcesoria