Dialog zamiast kar. Zobacz większe

Dialog zamiast kar.

Nowość

Poznaj zasady Porozumienia bez Przemocy.

Więcej informacji

Ten produkt nie jest już dostępny

29,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej Informacji

"Książkę Zofii Żuczkowskiej polecam wszystkim, którzy chcą poprawić swoje relacje z bliskimi, a szczególnie gorąco rodzicom. Tym, którzy szukają sposobu na kłótnie w piaskownicy, i tym, którzy obawiają się buntu nastolatka." Joanna SZULC, redaktor naczelna miesięcznika "Dziecko"

"Autorka podważa wiele staromodnych, ale i nowomodnych stereotypów wychowawczych. Jej książka jest ciekawa i mądra!" Jan WRÓBEL, nauczyciel, dziennikarz, dyrektor I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego "Bednarska" w Warszawie.

Ta książka to podsumowanie wieloletniej pracy z dorosłymi i dziećmi - efekt praktycznego zgłębiania zasad Porozumienia bez Przemocy (NVC) Marshalla B. Rosenberga.

Autorka dzieli się w niej swoim bogatym doświadczeniem w kształtowaniu relacji z dzieckiem, opartych na obustronnym dostrzeganiu i poszanowaniu uczuć i potrzeb. Zofia Aleksandra Żuczkowska jest pedagogiem, autorką książki Wychowanie bez klapsa (2006). Razem z Karstenem Schacht-Petersenem, terapeutą i certyfikowanym trenerem NVC, prowadzi treningi dla nauczycieli, rodziców całych rodzin w Szkole Empatii.

Wydawnictwo: MiND

Oprawa: broszurowa

Format: 13,5x21 cm

 Strony: 256

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Dialog zamiast kar.

Dialog zamiast kar.

Poznaj zasady Porozumienia bez Przemocy.

Napisz opinię

Akcesoria