Mój rower. Pixi. Ja wiem! Zobacz większe

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Nowość

1 Przedmiot

UWAGA: To jest ostatnia sztuka!

5,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej Informacji

Mój rower. Pixi Ja wiem! – opis wydawcy

Słyszeliście kiedyś o bicyklu albo o rikszy? Są to "krewni" dobrze nam znanego roweru! Rowery są bardzo różne: tandemy, trekkingowe, BMX, a nawet pocztowe! Mogą mieć też prostą lub bardzo złożoną konstrukcję. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o rowerach, ich historii i budowie znajdziecie w tej książce! 

Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania i chcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Wystarczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety igwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy iwilki, piłka nożna.

Każda książka przynosi krótkie informacje, podzielone na różne zagadnienia. Jest quiz i są zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej w trakcie lektury. A wszystko to bogato i nowocześnie ilustrowane. Książeczki z tej serii, sprawdzone przez fachowców zdanej dziedziny i pedagogów, są też zachętą do pogłębiania wiedzy.

Autor: Hanna Sorensen Wydawnictwo: Media Rodzina

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Napisz opinię

Akcesoria