Mój rower. Pixi. Ja wiem! Zobacz większe

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Nowość

Ten produkt nie jest już dostępny

5,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej Informacji

Mój rower. Pixi Ja wiem! – opis wydawcy

Słyszeliście kiedyś o bicyklu albo o rikszy? Są to "krewni" dobrze nam znanego roweru! Rowery są bardzo różne: tandemy, trekkingowe, BMX, a nawet pocztowe! Mogą mieć też prostą lub bardzo złożoną konstrukcję. Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o rowerach, ich historii i budowie znajdziecie w tej książce! 

Pixi Ja wiem! to seria skierowana do dzieci nieco starszych, które rozpoczynają poznawanie świata, wszystko je ciekawi, dociekliwie zadają pytania i chcą wiedzieć więcej. To pierwsze źródło wiedzy podanej w bardzo ciekawy i przystępny sposób. Wystarczy spojrzeć na przykładowe tematy: dinozaury, pogoda, planety igwiazdy, samoloty, morze, kolej, psy iwilki, piłka nożna.

Każda książka przynosi krótkie informacje, podzielone na różne zagadnienia. Jest quiz i są zadawane przez Pixi zagadki dotyczące wiedzy zdobytej w trakcie lektury. A wszystko to bogato i nowocześnie ilustrowane. Książeczki z tej serii, sprawdzone przez fachowców zdanej dziedziny i pedagogów, są też zachętą do pogłębiania wiedzy.

Autor: Hanna Sorensen Wydawnictwo: Media Rodzina

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Mój rower. Pixi. Ja wiem!

Napisz opinię

Akcesoria