• Tron jednorazowy nocnik turystyczny

5.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 7
Kurier 17
Kurier (Pobranie) 21
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 600040666

Zostaw telefon

Pierwszy na świecie prawdziwy nocnik JEDNORAZOWY!!!

Zapomnij o stresie gdy dziecko ma „potrzebę” poza domem!

Mały i poręczny (niewiele większy niż tabliczka czekolady) Łatwe otwieranie i zamykanie Superchłonna wkładka Szczelny po zamknięciu Jednorazowy i higieniczny

Wytrzymuje nacisk do 30kg

TRON to komfort i brak stresu zarówno dla dziecka jak i przede wszystkim rodzica.

Mając TRON przy sobie lub w samochodzie rodzic ma spokój i pewność, że w nagłej sytuacji jest przygotowany.

TRON jest idealny na place zabaw, plaże, baseny, parki i wszystkie inne miejsca publiczne gdzie toaleta jest zbyt daleko lub nie nadaje się do użytku, a dziecko nie czuje się komfortowo na samą myśl o szukaniu ‘krzaczka’.

TRON jest idealny podczas podróży dowolnym środkiem transportu gdzie nie ma dostępu do toalety lub gdzie toaleta nie nadaje się do użytku (samochód, autobus, pociąg, samolot...)

TRON jest także świetnym zabezpieczeniem gdy nasze dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną. Superchłonna wkładka z łatwością wiąże wymiociny i zmniejsza przykre zapachy. Badania wskazują, że na chorobę lokomocyjną cierpi ponad 50% dzieci.

Koniecznie musisz spróbować jeśli ... masz dzieci w wieku 1-6 lat, szczególnie dziewczynki masz dzieci cierpiące na chorobę lokomocyjną lub wstręt do publicznych toalet spędzasz czas z dziećmi na spacerach, w parkach, na placach zabaw, wystawach itp. robisz zakupy z dziećmi, na placach targowych, w małych sklepach i centrach handlowych podróżujesz z dziećmi pociągami, tramwajami, autobusami, samochodami, samolotami zatrzymujące się na stacjach benzynowych lub dworcach kolejowych czy lotniskach przebywasz z dziećmi na plaży nad rzekami i jeziorami

W Polsce jest obecnie prawie 2,5 miliona dzieci w wieku 1-6 lat oraz prawie 3 mln dzieci w wieku 1-15 lat, które cierpią na chorobę lokomocyjną

Dlaczego TRON ?

Problem : Często zdarza się, że potrzeby fizjologiczne dziecka muszą zostać zaspokojne w niesprzyjającym miejscu lub czasie, a najbliższa toaleta jest zbyt daleko lub nie nadaje się do użytku. Wiąże się to ze stresem zarówno dziecka jak i rodzica. Podobne problemy pojawiają się też podczas podróży samochodem, gdzie nie zawsze można się zatrzymać lub gdy dziecku dokucza choroba lokomocyjna. Problemu nie rozwiązuje tzw. nocnik przenośny, który jest nieporęczny, a z pełnym nocnikiem ‘po fakcie’ nadal trzeba coś przecież zrobić. Także pieluchy nie są pomocne gdyż dziecko nie powinno z nich korzystać jeśli używa już nocnika lub toalety w domu.

Pamiętać także trzeba, że wiele dzieci (zwłaszcza dziewczynek) odczuwa niechęć do załatwiania potrzeb na świeżym powietrzu czy w publicznych toaletach. Nie wspominając już o Toi-Toiach gdzie nawet dorosłe osoby wchodzą z obrzydzeniem i tylko w kryzysowych sytuacjach.

Rozwiązanie : Idealnym rozwiązaniem jest posiadanie przy sobie nocnika przenośnego, który jest poręczny i mały, a przede wszystkim jednorazowy, aby po wykorzystaniu można było go złożyć i wyrzucić do najbliższego śmietnika. Idealny rozwiązaniem i pierwszym na świecie naprawdę jednorazowym nocnikiem jest TRON.

Można go z łatwością zabrać ze sobą, zamknąć po użyciu i wyrzucić do śmietnika. Unikalna konstrukcja zapewnia łatwość użycia oraz niespotykaną wytrzymałość.

Dodatkowo TRON jest wykonany z biodegradowalnych materiałów co sprawia, że można go używać i wyrzucać do śmieci bez obaw o środowisko. Dzięki TRONowi łatwiej też uczyć dziecko ‘toaletowej samodzielności’, gdyż także poza domem korzysta z nocnika, a nie pieluch.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie